Ooit, in een ver verleden, heb ik het boek ‘Een vraag per dag’ eens gekocht. Ik vond het wel leuk om dit bij te houden. Het is de bedoeling dat je deze vraagjes gedurende 5 jaar bijhoudt en zo zal je makkelijk de evolutie in het leven zien. Maar op papier leek met de ruimte wat te krap om de vraagjes te beantwoorden. Het is de bedoeling om hier regelmatig een blogpost van te maken. Misschien is dat wel leuk?
22 februari – Hoe voelde je je vandaag?
De eerste werkdag na een weekje verlof. Ik moet daar geen tekening bij maken zeker? Laat dan nog dat in het midden dat ik met redelijk wat projecten bezig ben en de puzzel is compleet. Maar alles valt de komende dagen wel terug in zijn plooi! En alles komt uiteindelijk goed!
23 februari – Wat is de laatste dure aankoop die je hebt gedaan?
De herstelling aan mijn auto, spijtig genoeg. Maar hij rijdt weer en hopelijk nu voor lang zonder kosten.
24 februari – Vandaag heb ik te veel … .
gewerkt.
25 februari – Wat is de laatste droom die je je herinnert?
Ik droom eigenlijk niet veel. Maar ik heb over laatst een droom gehad die ik niet snel zal vergeten.
Ik was onderweg met de elektrische poolwagen van het werk en ik kwam in batterijnood. Ja, dat is nu eenmaal eigen aan zo’n auto zeker? En ik had geen laadkaart bij, dus ik moest echt wel ter plaatse raken. Er begonnen al verschillende noodscenario’s zich af te spelen… En toen werd ik midden in de nacht wakker! Niet in de BMW 😀
De volgende keer dat ik erin stapte heb ik wel even gecheckt of er zeker voldoende batterij was 😉
26 februari – Noem een ding dat je niet weg kunt gooien.
Ik heb redelijk veel dingen die ik niet weg wil gooien en overal hangen er herinneringen aan. Maar wat ik nooit wil kwijtraken zijn de harde schijven met foto’s en allerhande documenten. Dat zijn souvenirs voor het leven!
27 februari – Wat is je favoriete kledingmerk?
Ik heb niet echt een favoriete kledingmerk. Het belangrijkste is dat ik me erin goed voel. Dat ik mezelf erin kan zijn. Als dat niet is, dan kan het best blijven hangen in het schap.
28 februari – Wanneer was je voor het laatst ziek?
Vorig jaar in januari was ik de laatste keer ziek. Dat was net na de nieuwjaarsreceptie op het werk en we waren met zijn drieën, één na één, ziek. Gezellig hoor zo’n ziekenboeg. Maar het deed me wel beseffen dat er meer is in het leven dan enkel werken. En de maanden daaropvolgend is dat meermaals gebleken.
Maar, ik zou ik niet zijn moest ik niet regelmatig hervallen in mijn vorige gewoontes. Soms is het gewoon van moeten, omdat het echt niet anders kan. Maar achteraf probeer ik dit alsnog te compenseren. Maar… Eigenlijk is dat niet ok. Ik werk eraan en blijf dit doen. Herinneren jullie mij er af en toe eens aan? 😉
De vragen komen uit het boek ‘Een vraag per dag‘ van uitgeverij Deltas, dit boek heb ik ooit eens zelf aangeschaft.