‘Oh, mama. De paashaas en de paasklokken komen vrijdag naar het school en we moeten onze botten aandoen om eitjes te gaan zoeken, leuk hé’
Met deze woorden ging Yentl de laatste schoolweek voor de paasvakantie tegemoet. Iedere dag werd de vraag gesteld of ze vandaag haar botten mocht aandoen om de paaseitjes te zoeken. Helaas pindakaas, ze moest echt wel wachten tot de vrijdag. Ze was in de wolken dat ze met haar botten naar school mocht. Het regende jammer genoeg, waardoor de paashaas niet buiten kon komen. Hij heeft de eitjes verstopt in hun klasje en ze mochten eitjes zoeken met hun botten aan in hun klasje. Tof, leuk!
’s Avonds glinsterden haar oogjes vol plezier en ze had haar eitjes gespaard zodat mama ze ook kon zien. Daarna is het grootste ei als eerste gesneuveld. ‘Mjaammmiieeee, mama. Ik eet dat graag’, zei een chocolademonstertje eerste klasse. Een washandje erbij en alles was terug proper.
Bij meejtje en peejtje is de paashaas gekomen met een chocolade-eendje in een groot ei. ‘Oooh, mama, dat is mooi!’ De paashaas heeft ook een tractor, pikdorser en auto gebracht van John Deere (peejtjes merk) en een paar boekjes om te lezen. Yentl vindt het leuk om ermee te spelen en te bekijken. ‘Mama, dat is voor meisjes hé. Jongens mogen daar ook mee spelen, maar meisjes ook hé.’ 🙂 Yentl, meisjes mogen ook met auto’s en tractors spelen. Dat is plezanter dan poppen hé.
Bij ons heeft de paashaas een grote auto en blokken en een speelmat voor buiten gebracht. Ze was er blij mee en ze kan hoge torens maken, hoger dan papa groot is 😉
Yentl was weer heel blij met haar speelgoed en de chocolade. Iedere dag kan ze terug een eitje meenemen in haar boterhammendoos. 🙂 Een leuke verrassing dus ’s middags op school.
Pasen, dat zijn hier alleen chocolade-eitjes en geschilderde hardgekookte eitjes 🙂 Onze chocolade-eitjes hebben het hier evenwel niet overleefd tot na de paasvakantie. met 6 chocolademonsters hier waren ze al rap op 😀
Hier eet zij niet veel chocolade en wij ook niet, vandaar de extra’s