Dit is het derde boek van de Campus-serie van Elle Kennedy. Het kreeg de titel ‘De Charlie methode’. Charlie verwijst naar Charlotte en de methode verwijst naar de manier waarop ze haar perfecte leventje toch spannend weet te maken. Maar hoe doet ze dat?
Hieronder vind je de korte inhoud van het boek ‘Campus Diaries (3/3) – De Charlie methode’:
Charlotte Kingston leidt een dubbelleven. Overdag is ze de perfecte geadopteerde dochter in een gezin vol ze excelleert in haar STEM-studie, is lid van het meest chique dispuut en gedraagt zich altijd voorbeeldig. Maar ‘s avonds verandert ze in een durfal op zoek naar spanning en die via een datingapp flirt met twee knappe vreemden.
Will Larsen lijkt altijd relaxed, maar in werkelijkheid staat hij onder constante druk van zijn vader, een invloedrijke politicus. Will schrikt wanneer zijn vader een journalist inhuurt om een diepgravend profiel te schrijven over Will en zijn ijshockeyteam. Will kan hier niet onderuit komen, en vreest dat uitkomt dat hij en zijn beste vriend Beckett Dunne – een laidback aussie met een gebroken hart – soms samen het bed delen met een vrouw.
Als Charlie de twee hockeyspelers van Briar U eindelijk in het echt ontmoet, loopt de spanning al snel hoog op. De chemie spat van het drietal af, maar het duurt niet lang voor hun sprookje bedreigd wordt door de realiteit.
Wat als lust ineens wel heel erg op liefde begint te lijken?
We gaan in dit boek kennis maken met Charlotte die een perfect leven moet leiden, maar eigenlijk wil ze stiekem wel buiten de lijntjes kleuren en dit zonder dat het voor iemand opvalt en haar rol als perfecte geadopteerde rol niet in het gedrang komt. Ben je benieuwd hoe ze dat doet? Ik kan je al verklappen dat er een datingapp en twee interessante jongens aan te pas komen. Maar hoe kan ze die gescheiden houden? Of toch niet? Of… En wat als… Heel wat vragen waar ik jullie geen antwoord op zal geven, maar… weet dat ik het een verfrissend boek vond!
Eentje waarvan ik eigenlijk nog niet vaak zo’n thema aangereikt gezien heb en hierdoor kwam het wel leuk en verfrissend over. Het stiekeme werkt toch wel eens naar buiten gebracht. Leuk toch?
Ik raad dit boek dus echt heel hard aan, maar eigenlijk is de hele serie de moeite om te lezen! Weer wat lectuur voor de komende voorjaarsweken voor jullie. 🙂
Het boek werd eind oktober 2025 uitgegeven in het Nederlands door Uitgeverij Lovebooks.
Wil je dit boek ook lezen? Dan heb ik je graag verder met de link naar het papieren boek. Je kan er ook een e-book van aanschaffen. En van dit boek werd er ook een luisterboek gemaakt.
Benieuwd naar onze huisbibliotheek? Ik heb er een pagina van gemaakt, deze wordt op geregelde tijdstippen bijgewerkt.
Dit is een geen gesponsord bericht. Het boek werd door mezelf aangekocht. De foto komt van lovebooks.nl aangezien ik de e-book versie gekocht heb en mijn e-reader nog zwart-wit is ;-).
