Jullie hebben het wel gemerkt, de afgelopen periode is het hier erg stil geweest. De samenwerkingen werden verwerkt, maar daar bleef het zo eigenlijk wat bij. De reden hiervoor? In mijn hoofd zat een ellenlange to do lijst.
In de Corona-pandemie hebben heel wat mensen hun zolder en huis helemaal opgeruimd en geordend. Doordat wij met twee die periode voor 95% doorgewerkt hebben is dat bij ons er niet van gekomen en dat stond eigenlijk ondertussen serieus op mijn teen.
De zolder van het huis hadden we al gedeeltelijk aangepakt, maar de rest bleef staan en als je iets moest hebben dan kon je er achter zoeken. Beu was ik dat, echt beu.
Ik heb alle moed verzameld en ook mijn dochter en vriend gemobiliseerd en we zijn er gezamenlijk aan begonnen. Dit kamer per kamer, kot per kot. Ondertussen hebben we 75% van alles aangepakt, goed hé. En weet je, dat geeft eigenlijk wel een gevoel van teruggekeerde rust. Er zijn nog 2 ruimtes die aangepakt moeten worden, maar die vallen al bij al eigenlijk reuze mee.
Naast deze fysieke opruim was er ook een administratieve achterstand, deze is helemaal (op de foto’s na) weggewerkt! Chapeau voor mezelf! Enkel de foto’s, daar moet ik nog digitaal wat verder aan sorteren. Maar dit komt ook goed, ik heb er alleszins alle vertrouwen in! En eigenlijk is zo’n digitale opkuis ook wel leuk. Zo kom je nog eens dingen tegen, zoals muziek uit de studentenjaren die op de achtergrond verdwenen waren. Tgoh, waar is die tijd toch zo snel naartoe gelopen?
En dan kunnen nu de plannen voor de broodnodige verbouwingen/aanpassingen/renovatie, of hoe je het ook wil noemen, terug boven gehaald worden. Van het ene project zijn we al zover dat we weten wat en hoe we het willen. Nu nog enkel een aannemer vinden waar het vertrouwen mee goed zit (en de prijs ook). En dan kan er aan begonnen worden. Nee, dit gaat we niet zelf doen. Het is te complex en ik heb schrik dat we achteraf miserie gaan hebben en daar heb ik absoluut geen zin in.
Maar voor nu, stap per stap, en het eindevan de to do lijst is in zicht.
Zoals je ziet, is het hier ook niet allemaal picture perfect. Ligt alles nu instagramwaardig hier in huis? Nee, zeker niet. Maar het is aangenaam, zoals wij het willen. Nu nog wat muurdecoratie op bepaalde plaatsen, maar daar moet je op vallen… Allé, ik kijk niet graag op iets die me snel tegensteekt en ik boor ook niet graag gaten in de muur om wat op te hangen… En laat dat laatste nu vaak het probleem zijn 😉
Hoe gaat het met jullie ondertussen?
Dit is geen gesponsord bericht.
Het is een eigen foto.
